detské maskáče

Detské maskáče
detské maskáče do ESHOPU

Maskáče pre deti všetkých vekových kategórií.

Ponúkame Vám lacné detské maskáčové oblečenie pre všetky deti. V našej širokej ponuke máme detské maskáčové tielka a tričká s krátkym alebo aj s dlhým rukávom, nohavice dlhé na prechodné obdobie alebo zateplené na zimu, či krátke nohavice na teplé letné obdobie tkz., kraťasy bermudy šortky, ďalej ponúkame detské mikiny a svetre, vesty, nátelníky a mnohé iné oblečenie pre deti malé, najmenšie alebo aj tínedžerov, skrátka máme maskáče pre všetky deti


Maskáčové nohavice pre deti :

Detské maskáče
detské maskáčové nohavice

 

Detské maskáčové nohavice sú vhodnou alternatívou k bežnému oblečeniu vo voľnom čase pre deti. Toto oblečenie je nielen trvanlivé, ale pri dobrom zladení farebných kombinácií s iným maskáčovým oblečením môže byť aj elegantné a pôsobí potom aj ako módny štýlový doplnok. Urobte radosť svojim deťom a zaobstarajte im pekné a kvalitné maskáčové nohavice.

 


Maskáčové tepláky pre deti :

detské tepláky
detské tepláky

 

Ponúkame Vám maskáčové detské tepláky a legíny s počesaného, alebo nepočesaného úpletu,  sú vhodné ako bežné domáce oblečenie. Sú pohldné a deti ich radi nosia. Materiál na výrobu teplákov a legín sa zvyčajne používa 100% bavlna. Je príjemná na dotyk a materiál zabezpečí dobrú savosť potu. Detské legíny môžu  obsahovať mierne percento elastanu na zvýšenie pružnosti tohto oblečenia.


Maskáčové kraťasy pre deti :

detske kratasy
Detské kraťasy

 

 

Ponúkame Vám maskáčové detské kraťasy ideálne na leto a hlavne deti sa v nich cítia veľmi dobre a prirodzene. Sú vyrobené z tenkého nepočesaného úpletu, alebo dokonca z tričkoviny. Tento materiál zabezpečuje dobrú savosť potu. Kraťasy môžu byť krátke „nad kolená“ alebo dlhšie „pod kolená“ alebo až 3/4 capri nohavice, teda až po členky.

 


Maskáčové súpravy pre deti :

detské maskáče
detské maskáče

 

 

Detské letné maskáčové súpravy s krátkymi rukávmi a kraťasmi, vhodné na horúce letné dni. Súpravy teplákové na chladnejšie obdobie, alebo súpravy z pevného tkaného materiálu, vhodné do táborov, na stanovanie, do lesa a pod., Sú ideálne hlavne do prírody a deti sa v nich dobre cítia.

 

 


V našom veľkoobchode a eshope nájdete aj ďalšie iné produkty ako detské oblečenie detské kraťasy, detské tepláky, mikiny, svetre, maskáčové bundy a blúzy a iné odevy pre mužov a ženy. Ďalej Vám ponúkame outdoor vybavenie do prírody ako napr. lovecké a vreckové nože, maskáčové nohavice, taktickú výbavu do prírody, batohy a ruksaky, vaky a tašky, rôzne púzdra, kempové stoly a stoličky a mnohé iné…

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.